Євровікна  
 

Призначення:

Клеєний трьохшаровий брус (78х86) з деревини хвойних порід, а для розбірливого покупця - з деревини твердолистяних та інших цінних порід. Можливе комбінування матеріалу. Заготівки з сосни радіального розпилу з віддаленими дефектами склеюються по довжині і перетину в брус водостійким клеєм класу D4. Такий брус не має внутрішніх напружень, що забезпечує стабільність розмірів вікон і тривалий період їх експлуатації. Вікно з клеєної деревини надійне і довговічне. Це єдиний блок зі скла, спеціальних алюмінієвих профілів і герметика. Однокамерний склопакет 4+16+4 складається з подвійного скла товщиною 4 мм і алюмінієвого профілю шириною 16 мм. Двокамерний склопакет 4+10+4+10+4 складається з потрійного скла товщиною 4 мм і двох алюмінієвих профілів шириною 10 мм. Усі характеристики склопакетів можна поліпшити використанням К-скла. Можливе використання різних видів скла. Багатофункціональна фурнітура фірм ROTO FRANK гарантує простоту і технологічність в монтажі та експлуатації. Профільна система вікна і дві ущільнювальні прокладки по периметру рами, що відкривається, забезпечують чудову герметичність, вентиляцію з автоматичним видаленням вологи, захист від проникнення зовнішнього повітря і зовнішніх шумів. Оздоблення поверхонь містить у собі імпрегнірування і фарбування атестованими водорозчинними акрилатами фірми Rhenocoll, Teknos, що створюють стійке покриття абсолютно нешкідливе для здоров'я.

  Okna1   Okna2
     
Okna shema

1) рама і стулка з клеєної деревини;

2) склопакет;

3) силіконова ізоляція;

4) подвійний ущільнювач;

5) алюмінієвий відливний профіль.

Умовно вікно можна поділити на наступні складові частини (див. мал. 1-1):

  • дерев'яна частина
  • склопакет
  • ущільнювачі
  • фурнітура
 
Okna tab

В якості комплектуючих матеріалів для віконних конструкцій наше підприємство пропонує підвіконну дошку з масиву сосни та дуба.

Підвіконна дошка виробляється з екологічно чистої клеєної деревини сосни, дуба. Завдяки такій структурі дошка відрізняється особливою міцністю, а також не жолобиться при зміні вологості навколишнього середовища.

Дошка суцільного заповнення складається з каркасу, виконаного з деревини сосни, на якій з обох сторін наклеєне облицювання з ДВП. Суцільне заповнення підвіконної дошки брусками з деревини сосни надає конструкції особливу міцність.

Підвіконна дошка може бути забарвлена вододісперсійними фарбами або покрита поліуретановим лаком.