Спортивний клуб "Сокіл"

SK Sokol

 

Фізкультурно-масова та оздоровча робота в ДАХК "Артем" здійснюється спортивним клубом "Сокіл". У 1972 р. силами колективу заводу ім. Артема було побудовано 6-зальний спортивний комплекс. Всі зали оснащені сучасним обладнанням та інвентарем. Створено "Центр здоров’я", більш ніж 1000 осіб відвідують учбово-тренувальні навчання. 21 тренер-викладач здійснюють навчання. Працівники заводу та їхні родини відвідують навчання за пільговим тарифом. Працює безкоштовна спортивна школа дзюдо.

Спортивний клуб "Сокіл" багато років був переможцем або призером спартакіад м. Києва, України та Міністерства авіаційної промисловості. Багато вихованців спортклубу багаторазово підіймалися на найбільш високі ступені п'єдесталу пошани.

І сьогодні спортивну честь клубу захищають заслужений майстер спорту Руслан Машуренко – бронзовий призер Олімпійських Ігор у Сіднеї з дзюдо та майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України та Міжнародних спортивних Ігор з гирьового спорту Олег Дзисяк. Спортивний клуб постійно удосконалює форми і методи залучення працівників ДАКХ "Артем" та членів їхніх родин до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

Більш детальніша інформація на сайті спортивного клубу "Сокіл" www.sk-sokol.kiev.ua